De Regenboog Groep
Wil je meer weten over de oorsprong, missie en visie, de activiteiten en projecten of het bestuur van De Regenboog Groep? Op deze pagina vind je meer informatie over de organisatie en haar achtergronden.
50 jaar De Regenboog Groep
De Regenboog Groep bestaat in 2025 50 jaar. We zijn in ons archief gedoken en hebben de mooiste verhalen en belangrijkste momenten opgediept. De resultaten hebben we voor je langs een tijdlijn geplaatst. Scroll er langs en geniet mee van 50 jaar eigenzinnigheid, mededogen en veranderdrift.
De Regenboog Groep: mensen onder elkaar
Keurmerken
De Regenboog Groep is sinds 1 januari 1999 in bezit van het keurmerk van het Centraal Bureau Fondsenwerving (CBF) voor goede doelen. Daarnaast zijn we een ANBI (Algemeen nut beogende instelling) wat belastingvoordelen biedt bij schenkingen. De Vereniging Nederlandse Organisaties Vrijwilligerswerk (NOV) verleent de Regenboog het keurmerk Vrijwillige Inzet Goed Geregeld. Sinds 2018 heeft De Regenboog Groep de ISO-certificering 9001:2015